SPRZEDAŻ
WYNAJEM
 
 
Lokalizacja:
Typ oferty:
Cena (zł):
Powierzchnia (m2):


Szukaj


wsteczDOM PRZY JEZIORZE KOWALSKIM
miasto: KOWALSKIE
województwo: Wielkopolskie

typ:
cena: 215,000.00zł
cena za m2: 377.86zł
powierzchnia: 569 m2


OPIS:
Polecam na sprzedaż dom murowany położony na działce rekreacyjnej w miejscowości Kowalskie (gmina Pobiedziska) przy Jeziorze Kowalskim.

Dom ma powierzchnię 50m2 ,wymurowany został z siporeksu. Dach kryty blachą falistą, ocieplony i dodatkowo zabezpieczony papą termozgrzewalną. Wewnątrz znajdują się 2 pokoje , kuchnia, korytarz i łazienka. W kuchni jest zejście do małej piwniczki. Domek jest ogrzewany kominkiem, który jest w salonie. Okna wszędzie drewniane zabezpieczone kratami oraz drewnianymi okiennicami. Na podłogach położone są porządne drewniane deski sosnowe. Na zewnątrz dodatkowy murowany domek gospodarczy ok 20m2. Woda całoroczna.Prąd całoroczny 3-fazowy. W niedalekiej przyszłości planowane jest podciągnięcie gazociągu do działek oraz kanalizy. Szambo betonowe.

Działka letniskowa z Księgą Wieczystą o powierzchni 569m2. Całość ogrodzona,zagospodarowana, zadbana, położona w pięknej okolicy. Do jeziora jest ok 300m.

Kompleks tych działek jest bardzo ładnie położony, wśród zieleni.

Teren , na którym położone są te działki należy do Puszczy Zielonki. Bardzo bliska odległość od Poznania 17 km. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą gdyż działka jest pięknie położona, ogród bardzo zadbany i całość tworzy niezwykły klimat. Piękne miejsce do odpoczynku wśród zieleni i ciszy.

CENA 215000zł do negocjacji

Katarzyna Nowak

tel. 793-69-55-40

"NOWAK NIERUCHOMOŚCI"

numer oferty: DRE/S/60/2019

  NOWAK NERUCHOMOŚCI